Prostory

Společenské centrum Staré Lázně

Společenské centrum Staré Lázně Kolín nabízí nově otevřené víceúčelové sály. Staré lázně byly vybudovány přestavbou původních secesních parních lázní z roku 1915. Budova přežila jak zásah pumou při spojeneckém náletu 1945, tak socialistickou éru, kdy lázně provozoval Okresní podnik služeb Kolín jako plavecký bazén a prádelnu. V 90. letech byla tato činnost ukončena a objekt začal chátrat. Až v roce 2001 ho naše společnost vrátila do života a provedla komplexní rekonstrukci. Celý objekt splňuje nejnovější hygienické a bezpečnostní normy, má bezbariérový přístup, kvalitní technické zázemí a je kompletně vybaven moderní audiovizuální technikou. Staré lázně disponují vlastním parkovištěm, které se může změnit na zábavné hřiště, a díky blízkosti centra města mají vynikající dostupnost. Výhodou je i snadné a rychlé spojení s Prahou a Hradcem Králové po nově vybudované dálnici, stejně jako dostupnost vlakových spojů.

Hlavní sál Staré Lázně

Pohled do hlavního sálu Starých LázníVíceúčelový sál o kapacitě 700 míst z toho 350 míst k sezení se nachází v budově společenského centra Staré lázně v Kolíně. Byl otevřen v prosinci 2005 v místě původního plaveckého bazénu.

Společenský sál je zvláště vhodný pro pořádání firemních akcí, rautů, plesů, koncertů, školení, schůzí a tanečních zábav.

Sál je akusticky uzpůsoben k pořádání hudebních akcí všech žánrů. Je vybaven kvalitní zvukovou a světelnou aparaturou, výkonnou vzduchotechnikou, elektronickým protipožárním systémem, bezbariérovým přístupem, indukční smyčkou a dalšími náležitostmi. K občerstvení jsou k dispozici tři moderní bary. K sálu patří též balkon se salónkem včetně zázemí, které lze využít i jako séparé. 

Také můžete využít venkovní prostor pro zábavu a her při dětských dní, family days nebo outdoor akcích.

Vybavení sálu - vlastní vchod, únikové východy, zvuková a světelná aparatura, výkonná vzduchotechnika, plošina pro invalidy, šatna pro hosty, backstage, výtah na drobný náklad,  tři bary, vlastní sociální zařízení, menší salonek, WIFI, vlastní projektor

Využití – firemní večírky, plesy, maturitní plesy, koncerty, taneční zábavy, svatby, dětské dny, mikulášská besídka atd.

Taneční sály Staré Lázně

Taneční sál Staré LázněV přízemí budovy se nachází dva taneční sály – menší sál s kapacitou 150 míst z toho 80 míst k sezení a větší sál s kapacitou 250 míst z toho 80 míst k sezení. Sály jsou vybavené moderní světelnou a zvukovou aparaturou a profi LED stěnou (3x4 m). V přízemí objektu se též nachází Bowlingová dvojdráha Brunswick a můžete ji využít pro zpestření Vašeho večírku. Sály můžete využít jednotlivě nebo společně.

Vybavení sálů – dva taneční parkety, dva bary, světelná a zvuková aparatura, šatna, sociální zařízení, vlastní vchod a únikové východy, bezbarierový přístup, WIFI, vlastní projektor

Využití – firemní večírky, rodinné oslavy, setkání

 

Venkovní prostor před budovou Staré Lázně

Využití – firemní večírky a eventy (vanoční trhy, letní family day, firmení masopustní zabíjačka, ...), teambuilding

Restaurace U Radnice (Original Budvarka)

Pohled do restaurace Budvarka KolínOriginal restaurace - pivnice Budvarka U Radnice má kapacitu 150 míst a nachází se na jednom z nejvyhledávanějších míst společenského života Kolína, v přízemí městského společenského domu. Je vybudována podle konceptu Original restaurace - pivnice Budvarka, který vytvořil Budějovický Budvar. Dominantou pivnice je výčep z masivního dubu, mědi a mosazi.

Koncept ORIGINAL RESTAURACE - PIVNICE BUDVARKA je určen všem, kteří mají rádi prostředí tradiční restaurace - pivnice s příjemnou atmosférou, kde si mohou vychutnat s přáteli vynikající, kvalitně ošetřené pivo a výbornou kuchyni. Koncept je založen i na z části jednotné nabídce jídelníčku, který je složen z pokrmů, které nejlépe chutnají právě s pivem z Budějovického Budvaru.

Personál restaurace Budvarka KolínRestaurace Budvarka má originální a tradiční interiér s dominantním výčepem z masivního dubu, mědi a mosazi. Stěny v jednotlivých boxech zdobí motivy s pivovarskou tématikou (Formanský, Na chmelnici, Na spilce, Sladovnický, Várečný, V ležáckém sklepě, Bednářský, Sládkovský, Na posledním mázu, U mokré čtvrti). V restauraci Budvarka je kladen velký důraz na podávání kvalitně ošetřeného piva, a to především čepovaného. Na jídelním lístku najdete zejména jídla tradiční české kuchyně, pivní speciality, ale i zástupce kuchyně mezinárodní.

Vybavení restaurace – hlavní restaurace, dva samostatné nekuřácké sálonky, výkonná vzduchotechnika, bezbarierový přístup, vlastní sociální zařízení, WIFI, TV, vlastní projektor

Využití - firemní večírky, rodinné oslavy, setkání, svatby, firemní oběd nebo brunch

Sport areál Samopše

Sport-areál Samopše se nachází v krásné sázavské přírodě na pravém břehu Sázavy. Nedaleko od areálu je železniční zastávka od které se k nám dostanete podél vody příjemnou procházkou. Areál je ideálním místem pro trávení letní dovolené, zejména pro vodáky, cykloturisty, školy v přírodě a firemní akce.

Vybavení areálu– restaurace s barem, hlavní restaurace, letní terasa, velký uzavřený travnatý prostor pro pořádaní akcí, možnost sportovního vyžití ( fotbalové hřiště, volejbalové kurty, plážový volejbal, říční plovárna, stolní tenis, dětská hřiště, půjčovna sportovního vybavení, rafting, kánoe, rybaření, houbaření, výlety, pro cyklisty a in-line bruslaře jsou v areálu asfaltové chodníky), sociální zařízení, WIFI, TV, ubytovaní hostů v areálů.

Využití - firemní večírky, family day, teambuilding, školení a semináře,rodinné oslavy, svatby, soukromé oslavy.

Mapa

Map