Firemní catering

Začněte Vaši firemní akci chuťovým zážitkem.

Firemní catering

Spojení dobrého jídla s příjemnou atmosférou

Zajistíme naprosto vše, co je spojené s Vaší událostí - od naplánovaní přes samotnou realizaci včetně doprovodného programu. Ať už se jedná o akce malé čí velké, vždy dáváme do své práce maximu a záleží nám na perfektním průběhu.

Firemní večírky jsou vhodnou příležitostí, jak se prezentovat před klienty či jak uvést na trh nový produkt na pozadí zábavy. Nejčastějším cílem bývá podpora přátelských vztahů mezi zaměstnanci a vedením nebo mezi samotnými zaměstnanci.

Coffee break - Bankety a galavečery - Recepce - Koktejl - Číše vína - Vernisáže - Family day - Pracovní snídaně, brunche

  • Jedinečné menu

    Nabízíme široký výběr menu, které můžeme plně přizpůsobit Vašim požadavkům. Naše pokrmy jsou připravované s láskou a používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů. Můžete si vybrat z různých kuchyní a stylů, včetně tradičního, moderního, vegetariánského nebo i exotického.

  • Profesionální obsluha

    Náš tým profesionálních kuchařů a obsluhy se postará o vše, co potřebujete, aby Vaše akce byla bezstarostná. Jsme zde pro Vás od přípravy až po úklid.

  • Výběr lokace

    Můžete si vybrat z našich doporučených prostorů. Pokud ale máte vlastní prostor, rádi přijedeme a vytvoříme vše potřebné pro dokonalou akci u Vás.