Pronájem prostorů

Nezapomenutelné akce včetně našich nebo vlastních prostor.

Pronájem prostorů

Jsme zde, abychom Vám pomohli naplnit Vaše představy, ať už využijete naše prostory nebo vlastní. Náš tým se postará o každý detail a zajistí hladký průběh Vaší akce.

Staré Lázně

Společenské centrum Staré Lázně

Staré Lázně byly vybudovány přestavbou původních secesních parních lázní z roku 1915. Budova přežila jak zásah pumou při spojeneckém náletu 1945, tak socialistickou éru. V roce 2001 jsme provedli komplexní rekonstrukci a uvedli jsme do provozu dva taneční sály v přízemí, bowling a víceúčelový společenský sál, který se nachází v prvním patře.

Hlavní sál - je koncipován k pořádání různých společenský akcí (koncertů, plesů, firemních akci, konferencí atd.) Kapacita sálu je 400 sedících návštěvníků. Tento prostor je vybaven dle nejnovějších norem výkonnou vzduchotechnikou, protipožárním systémem a bezbariérovým přístupem. Hlavní sál byl vybudován jako samostatný prostor tak, aby akce zde konané nebyly rušeny provozem dolních sálu. V případě potřeby lze však všechny tyto prostory propojit v jeden celek.

Taneční sál v přízemí - tyto sály se průběžně modernizují. V případě potřeby se sály mohou propojit v jeden celek. Každý sál má vlastní sociální zařízení a možný hlavní vchod.

Restaurace U Radnice

Příjemná a moderní restaurace v centru Kolína, kam můžete zajít s rodinou nebo přáteli na oběd, na večeři, na pivo nebo kde oslavíte firemní a rodinné události.

  • Hlavní restaurace - 108 míst k sezení
  • Velký salónek - 52 míst k sezení
  • Malý salónek - ….. k sezení
  • Zahrádka - otevřeno jen v letních měsících

U Radnice
Statek Starý Kolín

Statek Starý Kolín

Pohodová atmosféra zrekonstruovaného venkovského statku k prožití příjemných chvil s rodinou nebo přáteli. Možnost uspořádat svatební obřad v interiérech nebo pod širým nebem, prostory pro cca 100 osob, salónek, hernu a dvůr se zastřešeným posezením. Ubytování možně pro 55 osob a parkování v areálu.

Vámi vybraný prostor

Společně vytvoříme nezapomenutelné zážitky pro Vás a Vaše hosty přímo ve Vašich prostorách.

Vámi vybraný prostor