Bar catering

Užijte si barové zážitky na Vašich akcích.

Bar catering

Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru

Jedním z nejdůležitějších částí každého večírku jsou nápoje. Zajistíme na Vaší akci nápoje, které Vaši hosté budou milovat - od chmelového moku a lahodná vína až po originální koktejly. Připravíme pro Vašeho hosty osvěžující barový catering. Pohodlně se usaďte a užijte si Váš večírek.

  • Barové nápady a koncepty

    Máte nápad na speciální téma nebo koncept pro Váš bar catering? Jsme otevřeni Vašim nápadům a rádi realizujeme Vaši vizi. Můžeme vytvořit dekorační prvky, které budou ladit s tématem Vaší události a přizpůsobit barový servis Vašim představám.

  • Variace pro všechny chutě

    Nabízíme široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, takže se postaráme o to, aby si každý Váš host mohl vybrat. Zajistíme také všechny potřebné ingredience, nápojový mix a kvalitní alkohol. Máme také zkušenosti s různými dietními omezeními, pokud jsou třeba.

  • Profesionální obsluha

    Naše obsluha je profesionální a vždy připravena poskytnout prvotřídní servis. Máme bohaté zkušenosti s obsluhou různých druhů událostí, ať už je to svatba, firemní večírek, soukromá oslava nebo veřejný festival. Vaši hosté budou spokojeni s naším přístupem a rychlostí.