Akce

Zajistíme naprosto vše, co je spojené s konanou událostí - od naplánování přes samotnou realizaci včetně doprovodného programu až po úklid. Ať už se jedná o akce malé či velké, vždy dáváme do své práce maximum a záleží nám na perfektním průběhu celé Vaší akce.
 
Máme dlouholeté zkušenosti, proto uspokojíme i nejnáročnější požadavky. Ať již plánujete jakoukoli událost, rádi Vám pomůžeme s výběrem místa, charakterem i gastronomickým a zábavním programem akce.

Firemní večírky

Firemní večírky jsou vhodnou příležitostí, jak se prezentovat před klienty či jak uvést na trh nový produkt na pozadí zábavy. Nejčastějším cílem však bývá podpora přátelských vztahů mezi zaměstnanci a vedením nebo mezi samotnými zaměstnanci.

Plánujete akci a nevíte, kde ji zrealizovat? Jsou Vaše firemní prostory příliš malé nebo nekorespondují s plánovaným charakterem akce? Právě jste našli ideální řešení! Disponujeme několika prostory vhodnými pro konání firemních akcí.

K dispozici pro Vás jsou tyto prostory: 

Plesy a taneční zábavy

Jste pořadatel nebo maturitní třída? Máte zájem o nabídku pronájmu sálu. Neváhejte nás kontaktovat.
Jsme připraveni zajistit pro Vás ples "na klíč" nebo jen pronajmout společenský sál.

Koncerty

Jste pořadatel nebo kapela? Máte zájem o nabídku pronájmu sálu. Neváhejte nás kontaktovat.

Konference, schůze a školení

Sháníte prostor pro pořádání konference, školení nebo výroční schůze? Využijte naší nabídky plně vybaveného sálu.

Vybavení: pevné pódium, projektor, plátno, prezentační vybavení, asistence odborného technika, bezbarierový přístup, WIFI, cateringové služby.

Svatby

Těšte se z vašeho vyjímečného dne a starosti s přípravami nechte na nás. Svatba patří k nevýznamnějším okamžikům našeho života a proto bychom neměli podcenit její přípravu. Vše záleží na počtu pozvaných hostů, ročním období a vaší představě. Sestavíme a připravíme svatební menu podle Vašich představ. Pokrmy připravené z nejkvalitnějších surovin doplněné o stylovou prezentaci zanechají ve vás a vašich svatebních hostech hluboký gurmánský zážitek.

Kromě svatebního oběda zajistíme after svatební party, která může být spojená s grilovanáním nebo rautem po celý večer.

Svatební nabídka

Schůze a školení

Sháníte prostor pro pořádání konference, školení nebo výroční schůze? Využijte naší nabídky plně vybaveného sálu.
Vybavení: pevné pódium, projektor, plátno, prezentační vybavení, asistence odborného technika, bezbarierový přístup, WIFI, Cateringové služby.

Rodinné oslavy, třídní srazy a ostatní

Organizujete oslavu pro Vaše příbuzné, přátelé nebo třídní sraz? Využijte naší nabídky pronájmu a vyberte si prostory pro Vaši příležitost.
Dle Vašeho přání zajistíme výzdobu, dekorace, doprovodný zábavný program, hudební produkci nebo živou hudbu. Připravíme delikátní menu nebo profesionální raut.