O nás

Jsme moderní česká cateringová společnost. V oblasti gastronomie jsme začali podnikat od roku 2002 a to jako sdružení dvou fyzických osob Mgr. Petr David a René Rak. Od roku 2015 jsme se transformovali na společnost Prime Catering s.r.o. Naše společnost působí na území Prahy, středních Čech a dále v okolí Pardubice a Hradec Králové.

Náš zkušený tým v oblasti cateringu, event managementu a firemního stravování je připraven s vámi naplánovat a zrealizovat vaše zadání k vaší spokojenosti.Disponujeme kvalitní technickou a technologickou základnou k zajištění i těch největších akcí našich klientů.

Catering

Cateringová výroba se neustále modernizuje a upravuje, aby splnila všechny požadavky a standardy výroby. Pravidelně zaškolujeme zaměstnance a sledujeme nové a moderní trendy ve výživě a technologických postupech. Spolupracujeme s externími předními výživovými poradci.

Zajistíme občerstvení z čerstvých surovin nejvyšší kvality. Teplý i studený bufet, vícechodová menu dle tradiční české i mezinárodní kuchyně. Služby jsme schopni poskytnout přímo u vás, v reprezentativních veřejných sálech dle Vaší volby nebo v našich prostorách.

Gastronomie

Zajišťujeme celkový chod restaurací Restaurace Budvarka Original, Restaurace Sport areál Samopše a provoz společenské centra Staré Lázně Kolín pro provozování různých společenských akcí (plesy, koncerty, firemní večírky a akce, konference, přehlídky, veletrhy, školení a další).

Věnujeme se firemnímu stravování s celkovém vedením jídelny a kantýny s výdejem jídel. Například Jídelna Hotovky Kolín, areál firmy LAKOL s.r.o., zajištění stravování zaměstnanců firmy Chocoland, a.s, celodenní stravování pro Čtyřlístek Senior Centrum atd.

Naše filosofie

Naší firemní filosofií je spokojenost zákazníků, kterým se snažíme vždy maximálně vyhovět a přizpůsobit jejich potřebám. Dodržujeme prvotřídní servis, přísná pravidla a hygienické zásady pro všechny služby na nejvyšší úrovni. Našim cílem je poskytovat služby s nejvyšší kvalitou.

Naše portfolio

Naše portfolio

Naši významní klienti